زدن خسرو شکیبایی هدیه تهرانی کارگردانی محصول

زدن: خسرو شکیبایی هدیه تهرانی کارگردانی محصول فرهنگ ایران فرهنگ و هنر سینما

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است / وزیر نفت

وزیر نفت راجع به آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر فعال در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که ب

اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است / وزیر نفت

وزیر نفت: اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است

عبارات مهم : ایران

وزیر نفت:

اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است / این که او به کانادا رفته را باور نمی کنم؛ این چیزی است که این فرد دوست دارد در رسانه ها مطرح شود؛ تصور می کنیم وی در ترکیه مخفی شده است باشد / نشانه دکتر مصدق تسلط کشور عزیزمان ایران بر مقدرات نفت خود بود نه نفی تعامل با خارجی ها

وزیر نفت راجع به آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر فعال در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که به من گفته‎اند، اموالی بیش از میزان اختلاس صورت‎گرفته از این فرد شناسایی و توقیف شده است هست.

به گزارش گزینش ، بیژن زنگنه درحاشیه مراسم امضای قراردادهای پژوهشی حوزه اکتشاف شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران راجع به متواری شدن این فرد به کانادا نیز افزود: این که او به کانادا رفته را باور نمی کنم. تصور می کنم این چیزی است که وی دوست دارد در رسانه ها مطرح شود، تصور می کنیم وی در ترکیه مخفی شده است باشد.

اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است / وزیر نفت

وزیر نفت همچنین در آستانه سالروز ملی شدن صنعت نفت گفت: مرحوم دکتر مصدق دنبال بیرون کردن خارجی ها از صنعت نفت نبود؛ بلکه نشانه حفظ مالکیت و حاکمیت مخازن جهت ملت کشور عزیزمان ایران بود.

زنگنه که صبحگاه امروز (دوشنبه، ۲۱ اسفندماه) بعد از امضای قراردادهای پژوهشی میان شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران و پنج دانشگاه معتبر کشور، در جمع خبرنگاران حاضر شده است بود، عنوان کرد: ملی شدن به معنای تسلط کامل بر صنعت نفت است که این مهم بعد از انقلاب اتفاق افتاد و باید قدر آن را دانست.

وزیر نفت راجع به آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر فعال در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که ب

وی با اشاره به این که اکثر کشورها بعد از ملی شدن نفت در ایران، با فاصله زمانی به این سمت رفتند، ضمن تبریک روز ملی شدن صنعت نفت ادامه داد: ملی شدن صنعت نفت در وقت خود یک حرکت مهم بود؛ حرکتی که بیش از آن که صنعتی باشد، سیاسی بود. یعنی نشانه تسلط بر مقدرات نفت کشور عزیزمان ایران بود و نه نفی تعامل.

وزیر نفت با بیان این که مرحوم دکتر مصدق هم دنبال بیرون کردن خارجی ها نبود، بلکه نشانه حفظ مالکیت و حاکمیت مخازن جهت ملت کشور عزیزمان ایران بود، گفت: شرکت انگلیسی در برابر این خواست ملی ما مقاومت کرد، مشکلاتی ایجاد و آخر کودتا شد.

به گزارش ایسنا، قراردادهای پژوهشی حوزه اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، صبحگاه امروز (دوشنبه، ۲۱ اسفندماه)، با حضور وزرای نفت و علوم، میان علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت و روسای دانشگاه های شهید بهشتی، فردوسی مشهد، خوارزمی، صنعتی شاهرود و شهید چمران اهواز امضا شد.

اموال توقیف شده است از اختلاسگر نفتی بیش از میزان اختلاس است / وزیر نفت

واژه های کلیدی: ایران | اختلاس | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz