زدن خسرو شکیبایی هدیه تهرانی کارگردانی محصول

زدن: خسرو شکیبایی هدیه تهرانی کارگردانی محصول فرهنگ ایران فرهنگ و هنر سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد بازیگر زن از جمع‌آوری فالوور منشتر شدن تصویرهای شخصی

بازیگر سریال «عروس تاریکی» گفت: متاسفم که بعضی بازیگران به هر نحوی و با تصویرهای شخصی خود می‌خواهند فالوور جمع کنند و جهت آن دست به هر کاری می‌زنند و حتی جهت مو

انتقاد بازیگر زن از جمع‌آوری فالوور منشتر شدن تصویرهای شخصی

انتقاد بازیگر زن از جمع آوری فالوور منشتر شدن تصویرهای شخصی

عبارات مهم : فالوور

بازیگر سریال «عروس تاریکی» گفت: متاسفم که بعضی بازیگران به هر نحوی و با تصویرهای شخصی خود می خواهند فالوور جمع کنند و جهت آن دست به هر کاری می زنند و حتی جهت مورد توجه قرار گرفتن فالوور تقلبی می خرند.

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به حضور خود در اینترنت درخصوص انتشار بعضی تصویرهای شخصی از سوی بعضی بازیگران در پیج اینستاگرام خود گفت: من تنها یک صفحه در اینستاگرام دارم و تلاش می کنم در این فضا کمی با مخاطبان نزدیکتر باشم ولی این دلیلی نمی شود که بخواهم خیلی افراد را در زندگی شخصی خود شریک کنم.

او به همین جهت ادامه داد: اینترنت می تواند عاملی جهت صمیمیت زیاد بین مخاطبان و بازیگران و صورت های معروف شود ولی این دلیلی نیست که تصاویری ضد هنجارهای اجتماع در صفحات خود منتشر کنیم. اینکه بعضی تصاویری بسیار شخصی از خود در صفحه ارزش منتشر می کنند اتفاق چندان جالب نیست.

انتقاد بازیگر زن از جمع‌آوری فالوور منشتر شدن تصویرهای شخصی

بازیگر سریال «عروس تاریکی» راجع به به وجود آمدن پرسشها و حواشی در پیج اینستاگرام خود تاکید کرد: ابتدا به امر من می خواستم بسیار صادقانه در صفحه مجازی خودم با مردم در ارتباط باشم ولی متاسفانه بعد از مدتی دچار خود سانسوری شدم چون با کوچک ترین اتفاقات حاشیه های فراوانی برایم ایجاد شد.

او با نقد افراد حاشیه ساز در اینترنت اضافه کرد: بعضی در اینترنت از کوچک ترین چیزها جهت بازیگران حاشیه می سازند و به همه چیز قرض ورزانه برخورد می کنند. البته این را فراموش نکنیم که ما نباید شعور مخاطب را زیر پرسش ببریم و هرچیزی را در شبکه مجازی خود منتشر کنیم.

بازیگر سریال «عروس تاریکی» گفت: متاسفم که بعضی بازیگران به هر نحوی و با تصویرهای شخصی خود می‌خواهند فالوور جمع کنند و جهت آن دست به هر کاری می‌زنند و حتی جهت مو

بازیگر سریال «سفر در خانه» در مورد علاقه بعضی بازیگران به حاشیه سازی اذعان کرد: بعضی از بازیگران اینترنت را به سخره گرفته اند و خودشان با برنامه هایی می خواهند با ایجاد حاشیه جذب مخاطب و فالوور داشته باشند.

او در همین رابطه تاکید کرد: متاسفم که بعضی بازیگران به هر نحوی می خواهند فالوور جذب کنند و جهت آن دست به هر کاری میزنند و حتی جهت مورد توجه قرار گرفتن فالوور تقلبی می خرند. این بدون شک ریشه در عدم تعادل روانی آن افراد دارد. اینترنت خیلی ها را بیمار کرده است و می بینیم بعضی دوستان به هر نحوی و با هر کاری می خواهند فالوور جذب کنند. البته در مرحله این آدمها خودشان را فریب می دهند.

کمالزاده با اشاره به خرید فالوور به وسیله بعضی بازیگران خاطرنشان کرد: مردم ما آگاه هستند و تفاوت فالوور واقعی و تقلبی را می فهمند. چطور می شود که بازیگران بزرگ ما به عنوان نمونه 200 هزار نفر مخاطب دارند ولی یک بازیگر درجه چندم چند میلیون طرفدار دارد. از نظر من این نوع برخورد با اینترنت در ارزش بازیگران نیست و اینترنت را از این چیزی که است آلوده تر می کند.

انتقاد بازیگر زن از جمع‌آوری فالوور منشتر شدن تصویرهای شخصی

میزان

واژه های کلیدی: فالوور | بازیگر | اینترنت | بازیگران | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz